Drugie urodziny

Drugie urodziny

Fundacja obchodziła drugie urodziny. Byli Przyjaciele, Darczyńcy, Sponsorzy, Wolontariusze i przede wszystkim uchodźcy, a wśród nich tacy, którzy są z nami od początku i mieszkali w pierwszym Mirnym Domu. Był wspaniały tort i prezenty od gości, wspomnienia i podsumowania, co się udało przez te dwa lata osiągnąć. Mamy trzy Mirne Domy, poza nimi opiekujemy się kilkuset innymi osobami, uruchomiliśmy grupę medyczną, która regularnie ewakuuje z Ukrainy rannych i chorych. W ten sposób udało się już pomóc 2000 ludzi. Dostarczamy pomoc na Ukrainę, docieramy do regionów, gdzie rzadko trafiają inni. Wspieramy studentów z Afganistanu i organizujemy dla nich kursy językowe.

Jak Możesz Pomóc

Wesprzyj działania naszej Fundacji - tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!

Aksamitna

Założyciele fundacji aktywnie pomagają uchodźcom od ponad 15 lat. Fundacja Humanosh działa od 2020 roku, z pomocą rodziny, wolontariuszy i dzięki wsparciu darczyńców pomagamy Uchodźcom i upowszechniamy historię rodziny Wołosiańskich.

Naszą misją jest budowanie rzeczywistości, w której każdy człowiek czuje się bezpiecznie i godnie, niezależnie od swojego pochodzenia, rasy, wyznania czy koloru skóry.

Tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!