Gala wręczenia dyplomów tytułów honorowych Małopolanina Roku 2022 i Człowieka Roku 2022

Gala wręczenia tytułów honorowych Małopolanina Roku 2022 i Człowieka Roku 2022

Pełni dumy informujemy, że 31.05 mieliśmy zaszczyt wraz z Caritas Polska, którego przedstawicielem był ks. Tomasz Stec, odebrać symboliczną nagrodę Człowieka Roku 2022, która została przyznana Narodowi Polskiemu przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów.
 
Nagrodę w imieniu Humanosh odebrała dwójka naszych medyków: Barbara Grzesiak i Paweł Łukasiewicz.
 
Z uwagi na bardzo szczególną sytuację, którą jest trwająca wojna na Ukrainie, Rada Federacji postanowiła przyznać Tytuły Człowieka Roku 2022, nie poszczególnym osobom, a wyjątkowo Narodom Polski i Ukrainy.
 
Tytuł Człowieka Roku 2022 dla Narodu Polskiego został przyznany jako wyraz najwyższego uznania dla Milionów Polaków za niespotykaną w świecie pomoc humanitarną Narodowi Ukraińskiemu, a Polsce za wielką strategiczną pomoc militarną w walce Ukrainy z agresją Rosji.
 
Natomiast drugi tytuł Człowieka Roku 2022 został przyznany Milionom Ukrainców jako wyraz najwyższego uznania dla bohaterskiej postawy Narodu Ukraińskiego i Ukrainy w czasie barbarzyńskiej agresji Rosji. Do odebrania tytułu został zaproszony Ambasador Ukrainy – Vasyl Zvarych.
 
W czasie uroczystości rozdane zostały również tytuły Małopolanina Roku 2022 – które otrzymali prof. Dr. Hab. Jan Ostrowski i Generał dr. Mieczysław Bieniek, którym serdecznie gratulujemy!
Tytuł Człowiek Roku 2022
Jak Możesz Pomóc

Wesprzyj działania naszej Fundacji - tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!

Aksamitna

Założyciele fundacji aktywnie pomagają uchodźcom od ponad 15 lat. Fundacja Humanosh działa od 2020 roku, z pomocą rodziny, wolontariuszy i dzięki wsparciu darczyńców pomagamy Uchodźcom i upowszechniamy historię rodziny Wołosiańskich.

Naszą misją jest budowanie rzeczywistości, w której każdy człowiek czuje się bezpiecznie i godnie, niezależnie od swojego pochodzenia, rasy, wyznania czy koloru skóry.

Tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!