Kilka słów

Tybet

Projekty

Nasze tybetańskie potrzeby są ogromne, ale nawet dzięki niewielkim datkom możemy dużo zmienić.

Szkoła w Ticy
Szkoła oferuje naukę języka tybetańskiego, który jest pomijany w szkołach chińskich. W szkołach chińskich dzieci są bite, zmuszane do pracy oraz niedożywione. W tybetańskiej szkole w Ticy brakuje wszystkiego włącznie z jedzeniem. Szkoła działa dzięki wsparciu darczyńców.

Projekt rocznie to koszt rzędu 80 000 PLN

Kobieta Tybet

Nauka Języka angielskiego

Flagi

Nauka języka angielskiego
Potrzebny jest nauczyciel – wolontariusz języka angielskiego, którego chcemy go tam wysłać, aby prowadził zajęcia dla dzieci.

Łączny koszt projektu to 20 000 PLN

Wyścigi konne

Młodzi chłopcy w Tybecie mają pasję jazdę konną – mogą też pracując jako dżokeje wspomóc budżet rodzinny, mają też zajęcie. Potrzebują jednak wsparcia w zakupie ubioru, odpowiedniego obuwia, pokrycia kosztów transportu.

 

Wysposażenie 1 chłopca to koszt 1 000 PLN

Tybet pojazd konny
Jak Możesz Pomóc

Wesprzyj działania naszej Fundacji na Tybet - tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!

Założyciele fundacji aktywnie pomagają uchodźcom od ponad 15 lat. Fundacja Humanosh działa od 2020 roku, z pomocą rodziny, wolontariuszy i dzięki wsparciu darczyńców pomagamy Uchodźcom i upowszechniamy historię rodziny Wołosiańskich.

 

Naszą misją jest budowanie rzeczywistości, w której każdy człowiek czuje się bezpiecznie i godnie niezależnie od swojego pochodzenia, rasy, wyznania czy koloru skóry.

 

Bez Waszego wsparcia, wpłat, darowizn rzeczowych, pomocy wolontariuszy nie będziemy mogli kontynuować tej jakże potrzebnej pomocy.

Pokażmy, po raz kolejny, że chcemy i potrafimy pomagać !

Datki dla Ukrainy
o Fundacji

Humanosh to połączenie angielskiego słowa human
i hebrajskiego enosh. Oba słowa oznaczają człowieka.

Głównym celem Fundacji Humanosh jest upamiętnianie i upowszechnianie historii Sprawiedliwych wśród narodów świata, walka z rasizmem i nietolarencją oraz pomoc każdemu, kto ich doświadcza.

Nasi Partnerzy
Chcesz pomóc

Pomóż nam pomagać!