Drugie urodziny

Drugie urodziny

Fundacja obchodziła drugie urodziny. Byli Przyjaciele, Darczyńcy, Sponsorzy, Wolontariusze i przede wszystkim uchodźcy, a wśród nich tacy, którzy są z nami od początku i mieszkali w pierwszym Mirnym Domu. Był wspaniały tort i prezenty od gości, wspomnienia i podsumowania, co się udało przez te dwa lata osiągnąć. Mamy trzy Mirne Domy, poza nimi opiekujemy się kilkuset innymi osobami, uruchomiliśmy grupę medyczną, która regularnie ewakuuje z Ukrainy rannych i chorych. W ten sposób udało się już pomóc 2000 ludzi. Dostarczamy pomoc na Ukrainę, docieramy do regionów, gdzie rzadko trafiają inni. Wspieramy studentów z Afganistanu i organizujemy dla nich kursy językowe.

Як ви можете допомогти

Підтримайте роботу нашого Фонду - тільки з вашою допомогою ми зможемо досягти успіху!

Вельвет.

Засновники фонду вже понад 15 років активно допомагають біженцям. Фонд "Гуманош" працює з 2020 року, силами родини, волонтерів та завдяки підтримці донорів ми допомагаємо біженцям та поширюємо історію родини Волосянських.

Наша місія полягає у створенні реальності, в якій кожна людина почувається безпечно та гідно, незалежно від її походження, раси, віросповідання чи кольору шкіри.

Тільки з вашою допомогою ми зможемо досягти успіху!