Kilka słów

Dołącz do Nas

HUMANOSH EMERGENCY MEDICAL TEAM

Zespół medyczny Fundacji Humanosh powstał w odpowiedzi na trwającą wojnę w Ukrainie.

Nasze działania obejmują bezpośrednie interwencje medyczne, pomoc humanitarną oraz ewakuacje medyczne. W ciągu 14 miesięcy udało nam się, we współpracy z kilkunastoma partnerami, w tym z Światową Organizacją Zdrowia (WHO), ewakuować ponad 2500 pacjentów.

 

Dzięki tej pracy władze Ukrainy miały czas, by przygotować zasoby do przejęcia tego zadania od 1 czerwca. My jednak nie zaprzestaliśmy naszych działań. Obecnie koncentrujemy  się na udzielaniu bezpośredniej pomocy medycznej na terenach odzyskanych we wschodniej Ukrainie.

Humanosh Emergency Medical Team

Dążymy do tego, aby być gotowymi do działania w każdej chwili i w dowolnym miejscu, gdzie nasza interwencja będzie potrzebna.

Humanosh Medical Team

Podczas współpracy z WHO rozpoczęliśmy proces certyfikacji, aby stać się oficjalnym międzynarodowym zespołem ratunkowym (EMT) WHO oraz Systemu Ochrony Ludności Komisji Europejskiej (EUCPT). Udało nam się już uzyskać drugi z tych certyfikatów, dzięki czemu od 1 lipca jesteśmy oficjalnym zespołem lądowej ewakuacji medycznej.

 

Nasza praca, w ramach międzynarodowych działań ratowniczych, to efekt wielomiesięcznych przygotowań, które mają na celu zapewnienie możliwości natychmiastowego i skutecznego udzielania pomocy w sytuacjach kryzysowych.

 

 

Szukamy ratowników medycznych, pielęgniarzy oraz lekarzy.

Jeśli jesteś osobą, dla której troska o potrzeby innych jest wartością priorytetową, posiadasz chęć niesienia pomocy i jednocześnie nie obawiasz się pracy w obcym kraju, w sytuacjach kryzysowych i dotkniętych klęskami, to praca z nami może być dokładnie tym, czego szukasz. Działania międzynarodowe nie są proste. Wymagają sporej elastyczności, doskonałego zgrania zespołu oraz przede wszystkim odpowiedniego przygotowania. Okresy wyjazdów są stosunkowo krótkie, trwają od 2 do 4 tygodni, ale na spakowanie się i wyjazd często mamy mniej niż 48 godzin. Ze względu na operacje głównie poza granicami kraju, wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym zarówno w mowie, jak i piśmie. Znajomość innych języków obcych stanowi dodatkowy atut. Międzynarodowe operacje ratunkowe niosą ze sobą wiele stresu, narażają na trudne warunki socjalne oraz wymagają adaptacji do obcych środowisk. Dlatego poszukujemy osób, które potrafią szybko dostosować się do zmieniających się sytuacji i doskonale odnajdują się w pracy z nowymi ludźmi.

Humanosh- dołącz do nas

Dołącz do Naszego zespołu!

Jeżeli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotów/a dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zachęcamy Cię do rekrutacji poprzez wysłanie zgłoszenia na adres mailowy – [email protected] oraz poprzez dedykowany formularz zgłoszeniowy.

 

Etapy rekrutacji:

✅Etap 1. Wysłanie formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia są weryfikowane przez zespół rekrutacji. Odpowiedź jest przesyłana w ciągu 3 dni roboczych.

✅Etap 2. Rozmowa rekrutacyjna, która odbywa się za pomocą Google Meets. Spotkanie trwa ok. 30 minut. Podczas rozmowy prowadzona jest również konwersacja w języku angielskim. Po spotkaniu, decyzja jest wysyłana w przeciągu tygodnia roboczego do kandydata.

✅Etap 3. Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury, wysłany zostanie mail z listą dokumentów do uzupełnienia oraz o przyjęciu na okres próbny trwający 3 miesiące. Po tym czasie przeprowadzana jest ewaluacja i podjęta decyzja o kontynuacji współpracy.

Klauzula informacyjna dla kandydata

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dla kandydata oraz o dołączenie poniższej klauzuli wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji w CV.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

o Fundacji

Humanosh to połączenie angielskiego słowa human
i hebrajskiego enosh. Oba słowa oznaczają człowieka.

Głównym celem Fundacji Humanosh jest upamiętnianie i upowszechnianie historii Sprawiedliwych wśród narodów świata, walka z rasizmem i nietolerancją oraz pomoc każdemu, kto ich doświadcza.