Humanosh Med Evacuation

Humanosh Med Evacuation

Grupa Humanosh Med Evacuation przetransportowała już niemal 1500 rannych i chorych z Ukrainy. Regularne transporty zaczęliśmy już na początku marca. Pierwsze były dzieci potrzebujące dializ, następnie dowoziliśmy do polskich szpitali rannych żołnierzy, cywilów oraz osoby, które nie mogą być leczone na Ukrainie. Wiele transportów kończyło trasę na lotnisku w podrzeszowskiej Jasionce, od końca lipca dostarczamy pacjentów również do pociągu sanitarnego do Przemyśla. W regularnych, co tygodniowych transportach jeździ już 30 karetek, każda z pełną obsadą medyczną. Na Ukrainę zawozimy pomoc medyczną, która dostarczana jest do konkretnych placówek medycznych. Wszystkim, którzy przyczynili się do umożliwienia funkcjonowania tych konwojów, serdecznie dziękujemy!

Humanosh Med Evacuation
Jak Możesz Pomóc

Wesprzyj działania naszej Fundacji - tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!

Aksamitna

Założyciele fundacji aktywnie pomagają uchodźcom od ponad 15 lat. Fundacja Humanosh działa od 2020 roku, z pomocą rodziny, wolontariuszy i dzięki wsparciu darczyńców pomagamy Uchodźcom i upowszechniamy historię rodziny Wołosiańskich.

Naszą misją jest budowanie rzeczywistości, w której każdy człowiek czuje się bezpiecznie i godnie, niezależnie od swojego pochodzenia, rasy, wyznania czy koloru skóry.

Tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!