Rekrutacja EMT

Poszukujemy logistyków do zespołu Humanosh Emergency Medical Team!🚑

Chcemy być gotowi do działania w każdej chwili i miejscu, gdzie nasza interwencja będzie potrzebna.

Podczas współpracy z WHO rozpoczęliśmy proces certyfikacji, aby stać się oficjalnym międzynarodowym zespołem ratunkowym (EMT) WHO oraz Mechanizmem Ochrony Cywilnej Komisji Europejskiej (UCPM). Dzięki aktywnym działaniom i przygotowaniom, od 1 lipca jesteśmy oficjalnym zasobem ewakuacji medycznej w strukturach Komisji Europejskiej. Nasza praca, w ramach międzynarodowych działań ratowniczych, to efekt wielomiesięcznych przygotowań, które mają na celu zapewnienie możliwości natychmiastowego i skutecznego udzielania pomocy w sytuacjach kryzysowych.

EMT Humanosh

Większość prac w naszym zespole to przygotowanie, aby w ciągu 24 godzin spakować ponad 7 ton wyposażenia i ruszyć na działania ratownicze w każdym zakątku świata.

Nasz zespół, w ramach tych działań, musi być w pełni samowystarczalny przynajmniej przez 14 dni, łącznie z oczyszczaniem wody dla zespołu i pacjentów, generowaniem prądu, radiokomunikacją, żywnością, komunikacją satelitarną, serwisem pojazdów, a to wszystko w oparciu tylko o to, co zabierzemy ze sobą.

Jeśli jesteś złotą rączką i jednocześnie nie obawiasz się działania pod presją czasu, to praca z nami może być dokładnie tym, czego szukasz. Działania międzynarodowe nie są proste. Wymagają sporej elastyczności, doskonałego zgrania zespołu oraz przede wszystkim odpowiedniego przygotowania w różnych dziedzinach (elektryki, hydrauliki, majsterkowania). Posiadanie uprawnień potwierdzonych certyfikatami czy wykształcenia w tym kierunku będzie dodatkowym atutem.

Poszukujemy osób, które są w stanie nas wesprzeć w działaniach logistycznych głównie w Warszawie. Jako, że większość działań przygotowawczych jest na terenie Polski, angielski nie jest wymagany, jednak jeśli chcesz z nami jechać na misje, angielski na poziomie B2 będzie wymagany.

Jeżeli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotów/a dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zachęcamy Cię do wysłania zgłoszenia poprzez dedykowany formularz zgłoszeniowy.

W razie pytań prosimy o kontakt z Anną Rednowską poprzez mail: [email protected]

Klauzula informacyjna dla kandydata

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną  dla kandydata oraz o dołączenie poniższej klauzuli wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji w CV: 

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

EMT Rekrutacja logistycy
Jak Możesz Pomóc

Wesprzyj działania naszej Fundacji - tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!

Aksamitna

Założyciele fundacji aktywnie pomagają uchodźcom od ponad 15 lat. Fundacja Humanosh działa od 2020 roku, z pomocą rodziny, wolontariuszy i dzięki wsparciu darczyńców pomagamy Uchodźcom i upowszechniamy historię rodziny Wołosiańskich.

Naszą misją jest budowanie rzeczywistości, w której każdy człowiek czuje się bezpiecznie i godnie, niezależnie od swojego pochodzenia, rasy, wyznania czy koloru skóry.

Tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!