Konferencja

Jesteśmy współorganizatorami Konferencji „Każdy człowiek ma prawo do godnego życia.”

Pierwsza konferencja z cyklu „Każdy ma prawo do godnego życia” już za nami. Fundację reprezentowała Prezes Fundacji – Kasia Skopiec.
 
Jest to cykl organizowany wspólnie z Fundacja Leny Grochowskiej. Konferencja poświęcona była sytuacji mieszkaniowej uchodźców z Ukrainy.
Konferencja Każdy człowiek ma prawo do godnego życia
Największe zainteresowanie wzbudził roboczy panel dyskusyjny z udziałem Macieja Duszczyka, wiceministra spraw wewnętrznych i administracji oraz nowy projekt ustawy, który rząd ma zamiar opublikować w najbliższych dniach. Swoje opnie wyrazili przedstawiciele fundacji, NGOs i jednostek administracji samorządowej. Mamy nadzieję, że nasze głosy okażą się ważne i przydatne w pracach nad decyzjami, które decydują o przyszłości wielu osób.
 
Dziękujemy Fundacja Leny Grochowskiej za zaproszenie do współorganizacji i udziału w konferencji.

Zobacz przebieg debaty

Jak Możesz Pomóc

Wesprzyj działania naszej Fundacji - tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!

Aksamitna

Założyciele fundacji aktywnie pomagają uchodźcom od ponad 15 lat. Fundacja Humanosh działa od 2020 roku, z pomocą rodziny, wolontariuszy i dzięki wsparciu darczyńców pomagamy Uchodźcom i upowszechniamy historię rodziny Wołosiańskich.

Naszą misją jest budowanie rzeczywistości, w której każdy człowiek czuje się bezpiecznie i godnie, niezależnie od swojego pochodzenia, rasy, wyznania czy koloru skóry.

Tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!