#SztukaWspierania

Wolność to nadrzędne prawo każdego człowieka – i dlatego będziemy zawsze za wolnością, wspierając ludzi, którzy o nią walczą. Przybywający do Polski uchodźcy polityczni z Białorusi potrzebują dachu nad głową i wsparcia w załatwianiu spraw, które umożliwią im normalne życie na starcie. Często są zmuszeni do opuszczenia w pośpiechu swoich domów, nie znają języka, są pozbawieni przyjaciół, są pozostawieni sami sobie. Dlatego w Warszawie dzięki staraniom Fundacji Humanosh im. Sławy i Izka Wołosiańskich powstał Mirnyj Dom – miejsce dzięki któremu mogą zacząć nowe życie w Polsce. Członkom fundacji zależy aby mogli zacząć samodzielnie żyć. Wspólnie z Piekna Gallery wspieramy Fundację w zbieraniu środków na dalsze funkcjonowanie placówki, organizując aukcję dzieł sztuki białoruskich i polskich artystów. Dołącz do nas 9 lutego, licytuj dzieła sztuki i wesprzyj walkę o wolność!

#SztukaWspierania

Zobacz prace do wylicytowania:

Jak Możesz Pomóc

Wesprzyj działania naszej Fundacji - tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!

Aksamitna

Założyciele fundacji aktywnie pomagają uchodźcom od ponad 15 lat. Fundacja Humanosh działa od 2020 roku, z pomocą rodziny, wolontariuszy i dzięki wsparciu darczyńców pomagamy Uchodźcom i upowszechniamy historię rodziny Wołosiańskich.

Naszą misją jest budowanie rzeczywistości, w której każdy człowiek czuje się bezpiecznie i godnie, niezależnie od swojego pochodzenia, rasy, wyznania czy koloru skóry.

Tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!