Humanosh House

Otwarcie Humanosh House

W sobotę, 25 listopada zaprosiliśmy wszystkich, którzy chcą się czegoś dowiedzieć, nauczyć na otwarcie Humanosh House. Na gości czekało rękodzieło z Afganistanu, Białorusi i Ukrainy. Można było zaopatrzyć się w Mikołajkowe prezenty, przetwory, miody, mydełka, a nawet łuski od pocisków czołgowych. Chętni mogli obejrzeć fragmenty spektakli czy performingów przygotowanych przez Marynę Daszuk. 

🎨 Dzieci malowały koszulki przygotowane przez Humanosh Ameryka. Czas dodatkowo umilał Grzegorz, utalentowany akordeonista z Podlasia. Nie zabrakło oczywiście też czegoś dla ciała, można było spróbować potraw z różnych stron świata i rozgrzać się wyśmienitym grzańcem.

Jeśli nie byliście, to żałujcie, ale zachęcamy do śledzenia Social mediów Humanosh House i wybrania sobie interesującego Was wydarzenia. Humanosh House mieści się w Mirnym Domu przy ul. Gołkowskiej

Jak Możesz Pomóc

Wesprzyj działania naszej Fundacji - tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!

Aksamitna

Założyciele fundacji aktywnie pomagają uchodźcom od ponad 15 lat. Fundacja Humanosh działa od 2020 roku, z pomocą rodziny, wolontariuszy i dzięki wsparciu darczyńców pomagamy Uchodźcom i upowszechniamy historię rodziny Wołosiańskich.

Naszą misją jest budowanie rzeczywistości, w której każdy człowiek czuje się bezpiecznie i godnie, niezależnie od swojego pochodzenia, rasy, wyznania czy koloru skóry.

Tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!