Wystawa judith

Wystawa Denise Schwizgebel

🎨 Na początku listopada miał miejsce wernisaż absolutnie niezwykłej wystawy zatytułowanej- Rising Aeon. Autorka jest znaną szwajcarską malarką, która tym razem namalowała serię obrazów inspirowanych przez Humanosh.

 

Nasz wolontariusz Tomasz Szmidt, który mieszka w Szwajcarii i od samego początku wojny, organizuje zbiórki wśród lokalnych społeczności, a następnie zawozi pozyskane rzeczy na Ukrainę, robił tam bardzo dużo zdjęć. Kiedy zobaczyła je Denise narodził się pomysł cyklu prac inspirowanych zdjęciami Tomasza. Obrazy zostały niejako nałożone na zdjęcia. W ten sposób powstały fascynujące dzieła łączące dwa światy. Z jednej rzeczywistość uchwycona aparatem, a z drugiej wizja, wyobrażenie tej chwili ze zdjęcia widziane przez Denise.

 

🇨🇭Wernisaż odbył się w Szwajcarii, a Denise procent ze sprzedaży przeznaczyła na naszą fundację.

Jak Możesz Pomóc

Wesprzyj działania naszej Fundacji - tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!

Aksamitna

Założyciele fundacji aktywnie pomagają uchodźcom od ponad 15 lat. Fundacja Humanosh działa od 2020 roku, z pomocą rodziny, wolontariuszy i dzięki wsparciu darczyńców pomagamy Uchodźcom i upowszechniamy historię rodziny Wołosiańskich.

Naszą misją jest budowanie rzeczywistości, w której każdy człowiek czuje się bezpiecznie i godnie, niezależnie od swojego pochodzenia, rasy, wyznania czy koloru skóry.

Tylko z Twoją pomocą może nam się to udać!